ZVÁRAČKA INVERTOR RILON 160MINI+KÁBLE

Kód: TOPNARADIE 355
Neohodnotené
Značka: Rilon
€369,60
Dostupnosť overte u predajcu

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvárací invertor ARC 160 Mini RILON určený pre zváranie obalenou elektródou MMA.

Zváračka Rilon 160 umožňuje zvárať elektródami s priemerom 1,6 - 3,2 (prípadne aj 4,0) mm. Použiť možno bázické aj rutilové elektródy. Je schopný zvárať čierny materiál, nerez, liatinu aj hliník. Výstupný jednosmerný prúd je možné regulovať v rozsahu 30-160 A. Zaťažovateľ zdroja je 160 A/60%!

Tento nový model Rilon ARC 160 mini je vybavený digitálnym displejom a tiež rukoväťou s popruhom pre jednoduché prenášanie zariadenia.

Funkcie :

HOT START - umožňuje ľahké zapálenie zváracieho oblúku krátkodobým automatickým zvýšením zváracieho prúdu pri zapálení elektródy oproti nastavenej veľkosti zváracieho prúdu.

ARC FORCE - je automatická funkcia zváračky, ktorá vyrovnáva prípadné rozdiely medzi skutočným a nastaveným zváracím prúdom. Tento rozdiel je spôsobený nestabilitou ruky zvárača. Niektoré zváračky majú funkciu ARC FORCE nastaviteľnú osobitným pontenciometrom.

ANTISTICK - zmenší riziko prilepenia elektródy k zváranému materiálu. Ak aj dôjde k prilepeniu elektródy, elektronický obvod zníži zváracie napätie a prúd do takej miery, aby nedošlo k rozžeraveniu elektródy a následnému opadaniu obalu z elektródy. Pri zníženom zváracom prúde a napätí sa môže elektróda ľahšie odlepiť od zváraného materiálu.

Výkonnostná trieda: MMA do 160 A

Metóda: MMA

Primárne napájanie: jednofázové 230 V

Výstupný zvárací prúd: 30-160 A

Vstupný efektívny prúd: 24 A

Vstupný maxim. prúd: 32,7 A

Zaťažovateľ 60%: 160 A

Funkcie: Hot start, Antistick, Arc force

Max. priemer elektródy: 4,0 mm

Index ochrany: IP 21

Rozmery: 152 x 243 x 320 mm

Hmotnosť: 5,5 Kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné nezaradené produkty
Výrobca: Rilon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie