ZVÁRAČKA INVERTOR RILON 160MINI+KÁBLE

1 hodnotenie
Značka: Rilon
€369,60
Dostupnosť overte u predajcu

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvárací invertor ARC 160 Mini RILON určený pre zváranie obalenou elektródou MMA.

Zváračka Rilon 160 umožňuje zvárať elektródami s priemerom 1,6 - 3,2 (prípadne aj 4,0) mm. Použiť možno bázické aj rutilové elektródy. Je schopný zvárať čierny materiál, nerez, liatinu aj hliník. Výstupný jednosmerný prúd je možné regulovať v rozsahu 30-160 A. Zaťažovateľ zdroja je 160 A/60%!

Tento nový model Rilon ARC 160 mini je vybavený digitálnym displejom a tiež rukoväťou s popruhom pre jednoduché prenášanie zariadenia.

Funkcie :

HOT START - umožňuje ľahké zapálenie zváracieho oblúku krátkodobým automatickým zvýšením zváracieho prúdu pri zapálení elektródy oproti nastavenej veľkosti zváracieho prúdu.

ARC FORCE - je automatická funkcia zváračky, ktorá vyrovnáva prípadné rozdiely medzi skutočným a nastaveným zváracím prúdom. Tento rozdiel je spôsobený nestabilitou ruky zvárača. Niektoré zváračky majú funkciu ARC FORCE nastaviteľnú osobitným pontenciometrom.

ANTISTICK - zmenší riziko prilepenia elektródy k zváranému materiálu. Ak aj dôjde k prilepeniu elektródy, elektronický obvod zníži zváracie napätie a prúd do takej miery, aby nedošlo k rozžeraveniu elektródy a následnému opadaniu obalu z elektródy. Pri zníženom zváracom prúde a napätí sa môže elektróda ľahšie odlepiť od zváraného materiálu.

Výkonnostná trieda: MMA do 160 A

Metóda: MMA

Primárne napájanie: jednofázové 230 V

Výstupný zvárací prúd: 30-160 A

Vstupný efektívny prúd: 24 A

Vstupný maxim. prúd: 32,7 A

Zaťažovateľ 60%: 160 A

Funkcie: Hot start, Antistick, Arc force

Max. priemer elektródy: 4,0 mm

Index ochrany: IP 21

Rozmery: 152 x 243 x 320 mm

Hmotnosť: 5,5 Kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné nezaradené produkty
Výrobca: Rilon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: