Traktor Kubota BX231 Rops

Neohodnotené
€17 748
Dostupné
Traktor Kubota BX231 Rops

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová kategória traktorov BX od firmy Kubota predstavuje modely, s kombináciou výkonu a všestrannosti s jednoduchou ovládateľnosťou a obsluhou.
Vlastnosti ako spoľahlivosť a dlhá životnosť predurčujú model traktora BX231 Rops pre použitie ako pre súkromné osoby tak aj pre profesionálov.
Traktor BX231 Rops disponuje trojvalcovým, dieselovým motorom s výkonom 21,6 HP čo zaručuje jeho použitie pre najrôznejšie práce počas celého roka.
Motor s dlhou životnosťou podáva potrebný výkon a vďaka pohonu kolies 4x4 poskytuje lepšiu ťažnú silu pri práci aj v terénnych podmienkach.
Prístrojový panel tohto modelu ponúka ľahké odčítanie všetkých dôležitých informácií z ukazovateľov, ktoré potrebujete na zaistenie hladkej, bezpečnej a efektívnej prevádzky svojho traktora.
Jediný pohľad na prepracovaný prístrojový panel vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o hlavných funkciách a podmienkach svojho BX231.
Veľký tachometer v strede predstavuje primeraný oranžový ukazovateľ optimálneho rozsahu otáčok pre činnosti nakladača/rýpadla.
Hydrostatická prevodovka ponúka rýchle a plynulé zmeny rýchlosti a smeru jazdy dopredu a dozadu pomocou zdvojených pedálov, vďaka čomu zostanú vaše ruky voľné na riadenie a ovládanie.
Komfort obsluhy bol vylepšený vďaka úplne plochému rozloženiu kabíny s brzdou na ľavej strane, čím sa vytvoril väčší priestor pre nohy. Tento nový dizajn tiež zlepšuje funkčnosť kabíny.
Volant traktora BX231 bol premiestnený na zaistenie väčšieho pohodlia a lepšieho ovládania a môže sa tiež nakláňať, aby konkrétne vyhovoval obsluhe, čo určite oceníte, ak bude traktor BX231 obsluhovať viacero osôb.
Tempomat automaticky udržiava konštantnú rýchlosť bez potreby držania nohy na pedále. Je to jednoduchý spôsob, ako kosiť veľké plochy alebo presúvať sa na dlhé vzdialenosti.
K štandardnej výbave traktora tohto typu patrí aj zadný 3-bodový záves so zdvihovou silou 539 kg. Umožňuje použitie rôznych druhov náradia a príslušenstva so zadnou montážou.
Nová sklopná konštrukcia ROPS vám umožní prechádzať nízkymi vstupmi do skladov a iných budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Malotraktory
Hmotnosť: 617 kg
MOTOR: KUBOTA D902
ROZMERY: dxšxv: 2545x1145x2165 mm
OBJEM_MOTORA: 898 cm³
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 25 liter
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
ZAV_HYDR: zdvih 539 kg, kat. I,
OTACKY_MOTORA: 3200 ot/min
UZAVIERKA_DIFENCIALU: áno
RIADENIE: hydraulický posilovač
POCET_VALCOV: 3 ks
HMOTNOST: 740 kg
VYKON_MOTORA: 21.6 HP
SEDACKA: komfortná, odpružená, nastaviteľná
KOL_ZADNE: 26x12-12
KOL_PREDNE: 18x8,5-10
TYP_PALIVA: diesel
CHLADENIE_MOTORA: vodou
POHON_KOLIES: 4x4 (s možnosťou vypnutia pohonu prednej nápravy)
TEMPOMAT: áno
TAZNE_ZARIADENIE: záves s čapom
BRZDA_PARK: nožný pedál so zaistením
RYCHL_VZAD: 10.5 km/h
RYCHL_VPRED: 15 km/h
KURENIE: áno
NASTAVITELNY_VOLANT: áno
POHON_PREV_MOTOR: kardan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: