Traktor BAŠAK 2080BB

Kód: TOPNARADIE 163896
1 hodnotenie
Značka: BAŠAK
€41 868
Dostupnosť overte u predajcu
Cena je uvádzaná za základný model, bez závažia a inej príplatkovej výbavy. Cena závisí od konkrétnej výbavy a príslušenstva. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Traktor BAŠAK 2080BB do ovocného sadu a viniceKompaktný traktor BAŠAK 2080BB so širokými možnosťami využitia pri práci. Ideálny pomer výkonu, prevodovky, rozmerov do ovocného sadu, malého vinohradu v hornatej oblasti alebo malej farme pri chove zvierat. Napriek nízkym rozmerom do výšky (kabína, ktorá dosahuje výšku 202 cm), traktor BAŠAK 2080BB sa skladá z osvedčených a spoľahlivých komponentov. Srcom traktora je naftový 3-valcový motor s turbom PERKINS a výkonom 79 koní – krútiaci moment 310 Nm pri 2200 otáčkach za minútu je doplnený o synchronizovanú mechanickú prevodovku CARRARO s rýchlosťami 16+8, pohonom 4×4 a samosvorne zopínaným diferenciálom na prednej náprave. Objem palivovej nádrže je 67 litrov a zákazníkmi udávaná spotreba iba na hranici 3 litrov! Maximálna rýchlosť je 34 km/h.

Zdvihová kapacita zadného TBZ je neuveriteľných 3000 kilogramov, 4 hydraulické vývody s možnosťou rýchlospojok a ovládanie hydrauliky s reguláciou polohy a ťahu – plávajúca podlaha. Hmotnosť traktoru bez závaží je 2800 kilogramov. Široká doplnková výbava zahŕňa napríklad klimatizovanú, vyhrievanú nízku a bezpečnú kabínu s uhlíkovým filtrom, výborné odhlučnenie, ergonomické a intuitívne ovládanie páčiek, pohodlné kreslo vodiča, množstvo úložných priestorov, prídavné svetlomety vpredu a vzadu,, závažia, predný čelný nakladač.

Minimálne prevádzkové náklady, dostupné originálne náhradné diely a bezpróblemový servis. Široké možnosti využitia a doplnkového príslušenstva podľa prianí zákazníka robia z modelu BAŠAK 2080BB najlepšieho pomocníka vo Vašom ovocnom sade alebo vinici.

Motor a Brzdy

Rozmery a Váha

Dodatočné parametre

Kategória: Topnáradie
Výrobca: BAŠAK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: